top of page

Kolejny International Championa w naszej hodowli - Frida Kocia Osada*Pl :)

Za nami wspaniały weekend na Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych w Sopocie 🤩☀️🏖.

Tym razem Hodowle Kocia Osada dzielnie reprezentowały nasza wspaniała wychowanka Frida Kocia Osada oraz mieszkająca od niedawna z nami sprowadzona z Rosji Ponochka Snejnaya Zima.

Frida Kocia Osada zdobyła dwa kolejne certyfikaty dzięki czemy ukończyła tytuł International Championa 🏆💪.

Ponochka Snejnaya Zima natomiast miała swój debiut wystawowy. W sobotę nasza gwiazdeczka musiała uznać wyższość wspaniałej koteczki, która od niedawna zamieszkała w zaprzyjaźnionej hodowli. Natomiast w niedziele role się odwróciły i tym razem to nasza koteczka była górą przy okazji dostając swoją pierwszą nominację do Best In Show 🥇😁🥳.

Wszystkim zwiedzającym bardzo dziekujemy za wszystkie pytania i zainteresowanie nasza rasą Neva Masquerade a także za ciepłe słowa i komplementy pod adresem naszych kotów ☺️🤩. Sędziom Donatella Mastrangelo, Britta Busse oraz Kristof Van Roydziękujemy za wszystkie cenne uwagi w trakcie oceny naszych kotów 🙏😽.

Cat Club Amber dziękujemy za zorganizowanie wspaniałej wystawy, cudowną atmosferę i niesamowity profesjonalizm. Już wiemy że na kolejnej Waszej wystawie też będziemy😀🥳 I na koniec ogromne podziękowania dla Agnieszka Słodkowska i Ania Gajówka za wspaniałe towarzystwo, dzięki któremu ten weekend minął nam tak cudownie 😘😂

Sobota 03/08/2019 Frida Kocia Osada - Ex1 CACIB Ponochka Snejnaya Zima - Ex2

Niedziela 04/08/2019 Frida Kocia Osada - Ex1 CACIB - ukończyła tytuł International Champion Ponochka Snejnaya Zima - Ex1, NOM BIS

bottom of page